Siatka mesh

44 zł / m2

brutto

RABATY!

  • powyżej 20m² – 5%
  • powyżej 50m² – 7%
  • powyżej 100m² – 10%

Opis produktu:

Siatki mesh wykonujemy na wymiar – otrzymasz je w dokładnie takim rozmiarze, jakiego potrzebujesz!

Reklamowe siatki mają zgrzewane krawędzie, które zapewniają solidne wzmocnienie.

Oczka montażowe standardowo są umieszczane co 50 cm. Dzięki temu można je trwale zamocować w wybranym miejscu.

Materiał, z którego jest wykonana siatka mesh to siatka tekstylna (poliestrowa) zatopiona w PVC. Oczka są puste w środku, co sprawia, że siatka przepuszcza powietrze, jest lżejsza i o wiele bardziej odporna na podmuchy wiatru niż zwykły baner.

Siatki mesh idealnie nadają się do montażu na płotach, ścianach budynków (gdzie ważny jest dostęp do światła) oraz pustych powierzchniach.

Jeśli potrzebny format jest mniejszy niż 2x3m lub będzie umieszczony w miejscu nienarażonym na silne podmuchy wiatru (ściana, pełna tablica reklamowa itd.), polecamy standardowy baner reklamowy.

Złóż zamówienie:

Obejrzyj nasze realizacje

Wszystkie produkty

poznaj dokładny koszt swojego zamówienia, dzięki kalkulatorom na podstronach produktowych!

Baner reklamowy

Rollupy

od 269 zł brutto

Siatka
mesh

Tabliczki
reklamowe

podlega wycenie

Baner odblaskowy

Ścianka reklamowa

od 2179 zł brutto

Flaga reklamowa

podlega wycenie

Baner wyborczy

Realizujemy nasze zamówienia na terenie całego Mazowsza.

Siatka reklamowa mesh Warszawa, Siedlce, Radom, Płock, Pruszków.

Odkryj nowoczesne siatki mesh, dostępne już od 44 zł/m²! Realizacja zamówienia zajmuje jedynie 5-6 dni roboczych, z możliwością ekspresowej wysyłki za 30 zł. Nasze siatki są wykonane z tekstylnej siatki powlekanej PVC o gramaturze 370g. Krawędzie są zgrzewane i wyposażone w oczka co 50 cm, co zapewnia wytrzymałość oraz prostotę montażu. Drukujemy przy użyciu technologii ECO-solwentowej, gwarantującej wysoką jakość grafiki. Wszystkie nasze produkty objęte są 2-letnią gwarancją.

Proponujemy rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb – każda siatka mesh jest drukowana na wymiar, aby idealnie komponowała się z przeznaczoną jej przestrzenią. Siatki mesh odznaczają się odpornością na warunki atmosferyczne, w tym podmuchy wiatru i rozciąganie, dzięki użyciu tekstylnej siatki zatopionej w PVC. Dostarczamy nasze produkty na terenie całego Mazowsza oraz Polski, z realizacjami między innymi w Warszawie, Siedlcach, Radomiu, Płocku i Pruszkowie. Wybierz nasze wydruki reklamowe i zobacz, jak skutecznie wspierają promocję Twojej działalności!

Nasze usługi

Projektowanie graficzne

Wynajem powierzchni reklamowych