Flaga reklamowa

wycena indywidualna

  • materiał poliestrowy 134g
  • metalowe karabińczyki wszywane na taśmach
  • rękaw na górnej krawędzi
  • flagi wzmacniane taśmą z materiału

Opis produktu:

Flagi reklamowe – różnorodne opcje.

Oferujemy flagi w różnych formach, od pionowych winderów po wiszące na masztach.

Nasza oferta obejmuje również stelaże, maszty oraz obciążniki do flag wolnostojących.

Wycena na zamówienie.

Materiał poliestrowy 134g

Nadruk umieszczony jest na materiale poliestrowym o gramaturze 134g, co zapewnia doskonałe połączenie lekkości i wytrzymałości.

Wzmacniane krawędzie

Nasze flagi są wyposażone w dodatkowe przeszycia na newralgicznych krawędziach.

Metalowe karabińczyki

Flagi są mocowane przy użyciu metalowych karabińczyków, które są przyszywane specjalnymi taśmami.

Złóż zapytanie:

Firma Banery-Warszawa.eu oferuje szeroki wybór flag reklamowych na stelażu, które skutecznie przyciągają uwagę i wspierają promocję. Nasza oferta obejmuje flagi plażowe, znane także jako beachflagi, flagi piórowe, husarskie oraz flagi typu skrzydło. Dodatkowo, w asortymencie posiadamy różnorodne flagi masztowe, dostępne w wielu rozmiarach i konfiguracjach, doskonałe do użytku na zewnątrz. 

Te wyraziste i dobrze widoczne z daleka produkty są idealnym rozwiązaniem do zwiększenia rozpoznawalności marki. Możliwość umieszczenia ich w nietypowych miejscach dodatkowo pomaga w skutecznym przyciąganiu uwagi przechodniów. Beachflagi nie tylko promują, ale mogą również służyć jako znaczniki miejsc, gdzie dostępne są konkretne usługi lub produkty. Flagi masztowe, dostępne zarówno w wersji standardowej, jak i niestandardowej, świetnie nadają się do reprezentowania firmy podczas różnorodnych wydarzeń oraz na stałych instalacjach.

Obejrzyj nasze realizacje

Wszystkie produkty

poznaj dokładny koszt swojego zamówienia, dzięki kalkulatorom na podstronach produktowych!

Baner reklamowy

Rollupy

od 269 zł brutto

Siatka
mesh

Tabliczki
reklamowe

podlega wycenie

Baner odblaskowy

Ścianka reklamowa

od 2179 zł brutto

Flaga reklamowa

podlega wycenie

Baner wyborczy

Realizujemy nasze zamówienia na terenie całego województwa Mazowieckiego

Flaga reklamowa Warszawa, Siedlce, Radom, Płock.

Poznaj wyjątkowe flagi reklamowe dostępne już od indywidualnej wyceny! Realizacja zamówienia trwa tylko 5-6 dni roboczych, z szybką wysyłką za 30 zł. Nasze flagi wykonane są z poliestru 134g, co gwarantuje lekkość oraz wytrzymałość, a dodatkowe przeszycia na newralgicznych krawędziach oraz oczkowanie co 50 cm zapewniają łatwość montażu. Dzięki zastosowaniu druku ECO-solwentowego zapewniamy najwyższą jakość grafiki, a nasze produkty objęte są 2-letnią gwarancją.

Oferujemy elastyczne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb – każda flaga reklamowa jest drukowana na wymiar, aby idealnie pasowała do Twojej przestrzeni. Flagi są odporne na warunki atmosferyczne dzięki specjalnym taśmom i metalowym karabińczykom, które umożliwiają łatwe mocowanie. W naszej ofercie znajdują się również stelaże, maszty oraz obciążniki do flag wolnostojących, idealne do użytku zewnętrznego. Dostarczamy nasze produkty na terenie całego Mazowsza oraz Polski, z realizacjami widocznymi między innymi w miastach takich jak Warszawa, Siedlce, Radom i Płock. Wybierz nasze flagi reklamowe i zauważ różnicę w promocji swojej działalności!

Nasze usługi

Projektowanie graficzne

Wynajem powierzchni reklamowych